Doprodej na listopad 2019 byl zahájen 10. září v 8.00 hod. telefonicky i elektronicky.

Datum Čas Název představení Skupina, místo
1. Pátek 10:00 š
Slovácké divadlo
1572598800 Slovácké divadlo
1. Pátek 10:00 š
Malá scéna
1572598800 Malá scéna
2. Sobota 19:00 A
Slovácké divadlo
1572717600 Slovácké divadlo
3. Neděle 17:00 host SD: one man show Pavola Seriše JUNIOR
Slovácké divadlo
1572796800 Slovácké divadlo
4. Pondělí 8:45 host SD: one man show Pavola Seriše š
Malá scéna
1572853500 Malá scéna
4. Pondělí 10:30 host SD: one man show Pavola Seriše š
Malá scéna
1572859800 Malá scéna
5. Úterý 18:00
Malá scéna
1572973200 Malá scéna
6. Středa 18:00 U
Slovácké divadlo
1573059600 Slovácké divadlo
6. Středa 19:00
ZŠ UNESCO
1573063200 ZŠ UNESCO
7. Čtvrtek 19:00 přeloženo z 6. 6. 2019 Q
Slovácké divadlo
1573149600 Slovácké divadlo
7. Čtvrtek 19:00 host SD: A Studio Rubín
Malá scéna
1573149600 Malá scéna
8. Pátek 10:00 host SD: A Studio Rubín š
Malá scéna
1573203600 Malá scéna
8. Pátek 10:00 veřejná generální zkouška
Slovácké divadlo
1573203600 Slovácké divadlo
8. Pátek 18:00 speciální beseda k premiéře Přeletu nad kukaččím hnízdem
Kafe Uprostřed (UH)
1573232400 Kafe Uprostřed (UH)
9. Sobota 19:00 premiéra P
Slovácké divadlo
1573322400 Slovácké divadlo
10. Neděle 14:00 host SD: Divadlo Lampion Kladno Pohádka 14
Slovácké divadlo
1573390800 Slovácké divadlo
10. Neděle 17:00 host SD: Divadlo Lampion Kladno Pohádka 17
Slovácké divadlo
1573401600 Slovácké divadlo
11. Pondělí 8:45 host SD: Divadlo Lampion Kladno š
Slovácké divadlo
1573458300 Slovácké divadlo
11. Pondělí 10:30 host SD: Divadlo Lampion Kladno š
Slovácké divadlo
1573464600 Slovácké divadlo
11. Pondělí 18:00
Malá scéna
1573491600 Malá scéna
11. Pondělí 19:00 Y
Slovácké divadlo
1573495200 Slovácké divadlo
12. Úterý 10:00 Senior 2
Slovácké divadlo
1573549200 Slovácké divadlo
12. Úterý 19:00 Festival svobody
Malá scéna
1573581600 Malá scéna
13. Středa 17:00 O
Slovácké divadlo
1573660800 Slovácké divadlo
13. Středa 19:00 Festival svobody
Malá scéna
1573668000 Malá scéna
14. Čtvrtek 18:00
Malá scéna
1573750800 Malá scéna
14. Čtvrtek 19:00 B
Slovácké divadlo
1573754400 Slovácké divadlo
15. Pátek 18:00 uzavřené představení zájezd
Kroměříž
1573837200 Kroměříž
16. Sobota 19:00 G
Slovácké divadlo
1573927200 Slovácké divadlo
17. Neděle 17:17 Festival svobody
Mariánské nám. UH
1574007420 Mariánské nám. UH
18. Pondělí 19:00 host SD: Divadlo Ungelt Praha
Slovácké divadlo
1574100000 Slovácké divadlo
19. Úterý 10:00 š
Slovácké divadlo
1574154000 Slovácké divadlo
20. Středa 17:00 M
Slovácké divadlo
1574265600 Slovácké divadlo
21. Čtvrtek 19:00 D
Slovácké divadlo
1574359200 Slovácké divadlo
22. Pátek 19:00
Slovácké divadlo
1574445600 Slovácké divadlo
23. Sobota 19:00
Malá scéna
1574532000 Malá scéna
23. Sobota 19:00 C
Slovácké divadlo
1574532000 Slovácké divadlo
25. Pondělí 10:00 Senior
Slovácké divadlo
1574672400 Slovácké divadlo
26. Úterý 18:00 E
Slovácké divadlo
1574787600 Slovácké divadlo
27. Středa 17:00 V
Slovácké divadlo
1574870400 Slovácké divadlo
27. Středa 19:00 přeloženo z 11. 10. a 19.6.
ZŠ UNESCO UH
1574877600 ZŠ UNESCO UH
28. Čtvrtek 18:00
Malá scéna
1574960400 Malá scéna
28. Čtvrtek 19:00 J
Slovácké divadlo
1574964000 Slovácké divadlo
29. Pátek 19:00 500. repríza
Slovácké divadlo
1575050400 Slovácké divadlo
30. Sobota 19:00
Malá scéna
1575136800 Malá scéna
30. Sobota 19:00 R
Slovácké divadlo
1575136800 Slovácké divadlo